| DannySteel a întrebat:

Am varsat suc acum 10 min pe tastatura la laptop l-am sters tot l-am urcat cu fuenu si cand il pornesc merge 5 secunde si se opreste ce sa fac acum pe loc? va rog is disperat angry

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Scoate-i acumulatorul.Nu-l mai porni,risti sa ramai fara laptop,daca nu e deja prea tarziu.Du-l la un service sau la cineva care se pricepe,trebuie demontat,sters, uscat in interior, si asta cat mai repede.

1 răspuns:
| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Scoate sucu cu aspiratoru... dupa aceea da`i cu uscatoru de parhee hee
Stiu ca pare ciudat dar mergebig grin
Sper ca te-am ajutat tongue