| lovellyboy a întrebat:

Am vazut la cativa prieteni de-ai mei care au de asemenea contract Romtelecom ca au primit un router wireless gratis. Cum pot sa fac si eu rost de unul?

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da,cand iti instaleaza internetul iti pune wireless daca vrei, poti cere si tu asta.Mie mi l-au dat gratis, dar s-a ars dupa 1 ani jumate si acum a trebuit sa-l platesc eu...

| TizZu15 a răspuns:

Pentru a primi acel router gratis este nevoie sa faci un abonament de minim 2 ani.iar router-ul il primesti doar pentru timpul abonamentului, dupa expirare se returneaza.Succes!

| sparky34 a răspuns:

Pai iti da cand faci contract la internet cu ei.

| FaraSareDoi a răspuns:

Şi eu am primit un router. Ei mi l-au trimis acasa prin curier fără să fac nimic. Ideea este că sunt un client destul de vechi, vreo 3-4 ani şi routerul era destul de old aşa că... nu ştiu. Dacă ai deja un router recent primit, nu cred că îţi vor da altul.