| Victoria_2010 a întrebat:

Am vazut sims la cineva dar nu mai stiu cum se numeste...Era ceva cu salon de tatuaje, vestimentatie, etc.

Acum as vrea sa il downloadez.

fundita celui care spune cum se numeste si de unde il pot lua:*

Răspuns Câştigător
| ღβ3b3LuSa a răspuns:

The sims 3 Ambitionshappy

3 răspunsuri:
| iulianr a răspuns:

Nu e sims 3.Il am si nu e cu tatuaje.

| cяιss a răspuns:

Sims cu salon de tatuaje nu laughingcel putin in 2 nu.
in 3 nu stiu pentru ca nu am 3.am avut 2.
cu haine e the sims h&m :p
funda:d?

| camycamy a răspuns:

E the sims 2 ambitions dar sa stii ca de gasit pe internet si al putea si descarca fara ati cere sa platesti e greu de crezut si eu am cautat cu o prietena 2 luni acest sims si nu l-am gasit nicaiesi eu iti recomand sa il cumperi finca pare super dar tu hotarasti