| ionut1134 a întrebat:

Am vrut...defapt na am fost obligat de windows sa il updatez si o durat ceva... dupa vad "we cloudn't complete the ubdates Undoing changes Don't turn off your computer" si am asteptat 2 ore... dupa 2 ore hai dute dra... am dat rr si dejaba tot la fel face...si pe net gasesc doar ca sa sterg un anyme fisier... vreau sa stiu ce pot face (nu vreau link de la vreunu de explica si pu.a mea vreau un raspuns cu o explicatie foarte clara) a da am windows 8.1

1 răspuns:
| Pasat_Matei_1988 a răspuns:

Iti recomand sa nu instalezi NICIUN update la Windows din urmatoarele motive:
1.Sunt nefolositoare
2.Programele de curatat ti le sterg deoarece sunt recunoscute ca fisiere temporare
3.Iti afecteaza performanta
4. Unele nici nu se instaleaza
Stiu ca tot precizeaza ca sunt update-uri de securitate, dar pot fi inlocuite usor cu un antivirus bun.
Motivul pentru care a durat atat de mult e faptul ca un update a dat eroare.