| MarianGabbe a întrebat:

Am windows de abia instalat acum 4 ore.
WINDOWS 7 Ultimate x64 complie 7601
Si nu pot porni windows loader deja ma enerveaza am descarcat cred ca 50 si degeaba.
Va rog ajutor...
Cum pot sa-l activez

Răspuns Câştigător
| Spydi a răspuns:

Hei salut uite loader by Daz asta e sigur il folosesc si eu.
Dowloadeazal http://yupsoftware.blogspot.com/......-new.html.
2. opreste temporar antivirusul.
3. Intra in acel progamsi apasa instal.
4. dai rr la pc.
5. reporneste antivirusu si sterge acel virus din progam ( toate loaderele au virusi :) ) bafta.
DAca nu merge nici asa da-mi add la id est_alex, dar eu sunt sigur ca reusesti... bye

| MarianGabbe explică (pentru Spydi):

Deci ai funda :O esti nebun? Cat m-am chinuit ma gandeam ca e bug de la build ca rateu de bitdefender nu mi-a dat notificare + ca scria evenimente dar nu le citem!