| DarthNiger a întrebat:

Aparent Youtube nu mai functioneaza deloc, stie cineva ce se intampla? De asemenea nici contul meu de Google nu merge.

4 răspunsuri:
| Vântulalb a răspuns:

Ba merg amandoua. Cred ca tu ai probleme undeva.

| DarthNiger explică (pentru Vântulalb):

Intrebarea a fost pusa mai demult cand nu mergea Youtube la nimeni dar si-a revenit.

| Vântulalb a răspuns (pentru DarthNiger):

Aum trei ore, era mai demult?
Oricum, contul meu Google mergea atunci. Lucram.

| DarthNiger explică (pentru Vântulalb):

Da era demult din moment ce problema s-a rezolvat dupa 10 minute, nu sunt singurul care a pus intrebare asemanatoare insa la mine nu a raspuns nimeni fiindca am pus la o categorie unde nu e prea vizitata, nu am cum sa stiu daca tie ti-a mers sau nu dar mie si la cam jumatate de pe planeta nu le-a mers cateva minute.