| Siracuzia a întrebat:

Are cineva telefonul LGKE970? Ce părere aveţi despre el? Merită banii sau să aleg altul? Spuneţi-mi repede sfatul vostru vă rog.Acord fundiţă.

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Id andre.andra24 te ajut eu

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Baterie subdimensionata-da. in rest, super e telefonul. il am de mai bine de 2 ani (din germania) si aproape ca-mi doresc sa-l am pe viata! daca tehnologia nu m-ar tenta cu ceva si mai si! adevarata problema a lui este ca nu vezi cine te suna, afara la lumina zilei.deci cand vedeti pe cineva prin boscheti cu telefonul sunand, sa stiti ca e un posesor de LG ke970!

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Nu.sincer eu nu mi-as cumpara un telefon de acesta.are multe defecte dar si multe avantaje.insa eu nu mi-as cumpara