| KlaudiuRad a întrebat:

Are vreun rost actualizarea aplicatiei Cautare Google pe android? Foloseste la ceva actualizarea, ca am memorie interna de doar 688 mb si actualizarea la Cautarea Google imi ocupa 60 mb. Asi putea sa dezinstalez si Servicii Google Play, ca si ala are 70 mb. Stiu ca fara Servicii Google nu mai merge youtube si harti, da o sa le folosesc neactualizate ca sa nu-mi ceara sa instalez serviciile.

Răspuns Câştigător
| PrecizeEveR a răspuns:

Nu are niciun rost! am avut un telefon la fel cu memoria mica, si imi cerea servicii google play, care mananca enorm pentru unii cu telefoane slabe. ramai asa si nu instala.