| Alexandru_Grigoraş_1980 a întrebat:

As dori sa-mi fac un PC pentru editari foto/video (vreau sa ma apuc sa lucrez in Adobe Photoshop) si vreau sa includa niste periferice wireless, un monitor decent de la Dell. Vreau sa fie intre 3000-3200 lei.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Salut Alexandru! Eu îți recomand să mergi pe forumul celor de la PC Garage și să vorbești cu ei, ei știu foarte bine cât de bune sunt piesele deoarece majoritatea dintre ei lucreaza în service. Plus ca stau la curent cu ofertele și îți pot face un calculator performant și ieftin.

Forum -> http://www.mygarage.ro/

| Alexandru_Grigoraş_1980 explică (pentru RaduTN):

Mersi de oferta!

| RaduTN a răspuns (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

Nu ai pentru ce, doar ți-am zis că cel mai bine este să-i întrebi pe ei. O zi bună în continuare și baftă la editări.