| Ionut123987 a întrebat:

As dori sa stiu dacă poți face ore online de pe noile telefoane Huawei fără sa instalezi serviciile google. As dori sa răspundă doar cei care au și cunosc situația! happy
Mulțumesc!

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ionuț mamăț, ce școala vieții ai dori să faci tu "de pe telefon"?

și profii tăi, ce aplicație/platformă folosesc pentru asta?

| Ionut123987 explică (pentru sierra1):

E școală online, nu sunt cocalar prost cu școala vieții happy
Folosesc google classroom, e clar ca nu se poate instala de pe app galery, dar întrebam dacă de pe browser sau ceva de genul poți intra pe google classroom.

| sierra1 a răspuns (pentru Ionut123987):

Classroom ~merge~ și pe tel și pe pc!

| Wr3nch a răspuns:

As dori sa iti spun ca nu trebuie sa cunosti situatia ca sa stii ca nu o sa iti mearga Google Classroom deci canci ore online daca pe ala faceti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumpăra Hawaii.

| Ionut123987 explică (pentru anonim_4396):

Am mai avut și îmi plac foarte mult, pentru mine în comparație cu alte mărci pe care le-am avut Huawei urile sunt cele mai bune, de asta nu as renunța la ele. Dar dacă alta opțiune nu e, o sa găsesc și altfel de telefoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge din browser, cel puțin pe firefox, dar foarte mare și inutilă bătaia de cap. Nu recomand. Sunt altele la fel de bune cu servicii google.