| HaKa93 a întrebat:

As dori va rog o parere intre aceste 2 laptopuri. care ar fi mai bun si mai avantajos.

http://www.domo.ro/....../comparare

ofer funda

va rog
multumesc

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| HaKa93 explică:

Http://www.domo.ro/......_L850D-139

http://www.domo.ro/......_slash_1GB

eu as dori sa ma incadrez cam in 2000 de lei.
laptopul nu il iau pentru jocuri. mai mult pentru programe.
vreau unu cat mai bun incat sa nu imi mearga sacadat.

Răspuns utilizator avertizat
| SpecialistIT a răspuns:

Mare atentie la acest Marius910 - fi atent ca foloseste un voucher in link. Acel voucher inseamna ca vrea sa te minta, sa te pacaleasca, sa-si bata joc de tine. Nu-l lasa sa te umileasca si sa faca banii pe spinarea ta. Nesimtirea lui e nelimitata, dar tu fi mai destept ca el.
Repet, mare atentie la acest farseor Marius910, vezi in linkul lui ca exista un voucher.

| HaKa93 explică (pentru SpecialistIT):

Mersi dar laptopul oricum nu il iau de pe net...il iau din domo sau altex in rate fixe. mersi mult