| Crudu_Alex_1997 a întrebat:

As putea pune un motor de la o masina de spalat la curent adica la priza daca da spunetimi ce trebuie sa fac si cum leg bornele

1 răspuns:
| untu a răspuns:

Daca ati cumparat un motor nou-nout care sa fie potrivit si care sa corespunda standartelor marcii masinii dvs. de spalat, trebuie sa chemati un tehnician specialist in depanari de la firma corespunzatoare de pe certificatul de garantie si vedeti adresa si telefonul firmei din localitatea dvs!