| anonim_4396 a întrebat:

As vrea mai multe informati despre Ratio, cat trebuie descarcat cat trebuie uplodat? sa raspundeti doar daca stiti despre ce vorbesc

am primit si eu invitatie si am primit avertisment ca imi sterge contul daca nu fac ratie

Răspuns Câştigător
| AdinaanidA a răspuns:

Trebuie să fie permanent peste 1. Asta presupune să nu ai mai mult download decât upload.

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ratio 0.99 mai un pic si ajung la 1
Uploaded: 61.32 GB Downloaded: 61.42 GB

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Dacă împlinești 1 e ok, nu mai ai probleme. Dar trebuie să fi în continuare atent să nu scadă.

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Am materiale care sunt populare, multumesc de informatie, ca sa inteleg ca ratio va scadea si va creste si tot asa

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Da, la fiecare down scade. Problema e să nu stai mult timp sub 1.

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Care e faza cu banuti aceia?
21.4 Invites 0 Profile Logout
Ratio 0.99 FLTokens 0 SnatchList
Uploaded: 61.32 GB Downloaded: 61.42 GB

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

FLCoins îi câștigi în funcție de ce ai la up. Dă click pe ei și ai explicațiile mai jos. Cu ei poți să cumperi diverse.

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

Ok adina, scuze de deranj

| RAY a răspuns (pentru AdinaanidA):

In sf Ratio 1.00 FLTokens 0 SnatchList

| AdinaanidA a răspuns (pentru RAY):

Nu-i deranj. Mă bucur că ți-am fost de ajutor.