| xxNoLovexx a întrebat:

Asa ceva nu se poate! Imi bag picioru'!
Vreau si eu sa-mi schimb numele pe facebook, pentru ca il am de 3 ani pe acelasi..de cand am facut contul! Si imi spune "numele tau a fost schimbat de un reprezentant facebook" Mno bun ..astept eu cat astept... juma' de an, si cand sa-l schimb inapoi imi spune "Ti-ai schimbat numele de prea multe ori" SI NU L-AM SCHIMBAT NICIODATA! CE E ASTA? Baii nu-i corect, mor de nervi straight face

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Da se pare ca facebook a impus o limita pentru cei care vor sa-si schimbe numele de 3 sau de mai multe ori astfel pentru a impiedica infractiuni, sau ceva de genu'. Nu pai poti sa-ti schimbi numele la facebook ai atins acea limita :/

| AlexL28 a răspuns:

Ce nervi?
De ce nu ti-ai pus de la inceput numele adevarat, scris frumos si fara k si y si acum nu ai avea probleme, facebook incearca sa faca pe oameni sa nu-si schimbe numele

| umbra09 a răspuns:

Nu e ca nu e corect astia de la facebook sunt niste dobitoci au un sait pe care au o gramada de vizualizari o gramada de persoane active dar si o gramada de buguri pe care boii astia nu se chinuie sa le rezolve...