| Ajutorul1230 a întrebat:

Miam aprins calculatorul si sm vrut sa intru pe internet si nu mi-a mers m-am uitat la conectie am wifi conectat cu cablu la PC di merge internetul pe telefon doar pe calculator si am incercat cu alt cablu dar tot nu a mers si apare o lumina portocalie acolo unde bag cablu ma puteti ajuta?!

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Ia uraste-ma, da macar scrie cum trebuie. Te-ai grabit nu e o scuza! Accept sa ma urasti, dar nu accept sa scrii in halul ala! Te vede o tara intreaga! Think about it!
Si ca sa-ti raspund si la intrebare, ai trei posibilitati:
1. cablul de retea sau mufa au probleme
2. placa de retea are probleme
3. problema drivere

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incearca sa nu mai fi agramat si sa nu mai inventezi cuvinte noi! Nu exista"conectie"! In plus, limba romana are semne de punctuatie, foloseste-le!

| Ajutorul1230 explică (pentru K0sti):

Urasc, urasc oameni ca tine (nu o loua personal)....Mam grabit si de aceea am scris gresit!
Ce tu esti regele gramatici?!
Macar puteai sa spui frumos vezi ai gresit acolo, si eventual sa si imi rsapunzi la intrebare!

| K0sti a răspuns (pentru Ajutorul1230):

Ia uraste-ma, da macar scrie cum trebuie. Te-ai grabit nu e o scuza! Accept sa ma urasti, dar nu accept sa scrii in halul ala! Te vede o tara intreaga! Think about it!
Si ca sa-ti raspund si la intrebare, ai trei posibilitati:
1. cablul de retea sau mufa au probleme
2. placa de retea are probleme
3. problema drivere

| TheSoldier a răspuns:

Incearca sa instalezi driverul LAN, si wireless.