| Razviiiiiiiiii a întrebat:

Astazi stateam pe facebook cand mi-a zis sa ma conectez. Am dat pe butonul ala si m-a trimis la alta pagina unde scria :

For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.

Vreau sa stiu ce s-a intamplat. Nu cred ca a intrat cineva oe contul meu sa il dezactiveze ca as putea sa il activez din nou. Oare sunt blocat pentru ceva timp si dupa voi putea intra din nou pe contul meu?

Răspuns Câştigător
| MaurSEF a răspuns:

Pe facebook de la un timp au intrat multi virusi,care trimit cereri/posteaza link; uri singuri/si chestii de genu,si ca sa blocheze chestia asta,facebook; ul are un asa zis " antivirus " care; ti blocheaza activitatea, tocmai ca sa nu mai poata trimite nimic, fara voia ta, nu mai stiu exact cat tine blocat acontul, dar 2-3 il tine, nu te panica.Si pe langa asta, daca vrea sa; ti schimbe e; mail; ul e nevoie de confirmare, pe id; ul tau, deci vei sti cand se intampla asta, bafta

| Razviiiiiiiiii explică (pentru MaurSEF):

Pfuu. Am crezut ca nu o sa imi mai deblocheze contul. Sper sa nu faca astia asta laughing. Mersi de raspuns. Sper ca in 2-3 zile sa pot intra din nou pe cont big grin.

1 răspuns: