| MrsHoranxo a întrebat:

Contul meu de facebook este blocat imi apare : For security reasons your account is temporarily locked
If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it si Please complete a security check
Security checks help keep Facebook trustworthy and free of spam crying(((( dar imi cere numarul de telefon crying(((((( ce are? cum sa il fac sa meraga din nou? fuundoooooooooooi

Răspuns Câştigător
| silviubacky a răspuns:

Introduci numarul de telefon, in scurt timp iti va sosi un sms de la facebook cu un cod din cifre, scrii codul asta in casuta respectiva si astfel ai contul verificat si va fi in regula totul.

| MariusMorse a răspuns (pentru silviubacky):

Raspuns corect, ai cstigat marele premiu, un "fuundoooooooooooi" laughing)

1 răspuns: