| r4uL a întrebat:

Auziti... ce navigator pe internet ( browser ) este cel mai bun din punctul vostru de vedere?

20 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Toate,au avantaje si dezavantaje!

| PaduraruAlin a răspuns:

Mozilla FireFox

| Th3eo a răspuns:

Operabig grin

| Deea a răspuns:

Mozilla.nu mi s-a blocat nici macar odata.

| Alinu7 a răspuns:

Mozila

| KisaTheCute a răspuns:

Heyo!

Top 3 browsere [ personal ] :

3. Opera

2. NetScapeNavigator.

Pa, pa!

1. Mozzila Firefox.

| kuka a răspuns:

Cel mai frecvent folosesc firefox pentru ca pot sa-i adaug plug-in-uri foarte utile cum ar fi: de verificare a mail-ului, de gestionare a bookmark-urilor, de download fisiere media, toolbar-ul winamp etc. se misca destul de repede, n-am avut niciodata probleme cu el.

| radu a răspuns:

Eu m-am inteles bine cu google chrome dar si cu Mozila firefox pana acum.Eu folosesc google chrome mi se pare putin mai bun pentru mine

| Genesis29 a răspuns:

PT mine cel mai bun e Opera!

| MariusUnk a răspuns:

Mozilla Firefox mi se pare cel mai ok

| NiGhTmArE_1556 a răspuns:

Frate eu zic GOOGLE chrome... cel mai bun la- de aici: http://www.google.com/chrome

| Keshaaa a răspuns:

Fiecare browser este bun in felul lui.
Eu folosesc mozilla
Si internet explorer ca sa vizionez posturi tv online
O zi frumoasa!

| Octaviana_9832 a răspuns:

Opera

Clar! happy.

Si Mozilla... dar mai bun si accesibil este Opera! blushing. Pentru ca are si casute pentru navigare mai rapida si mi se pare mie mai ok thinking

| LuisEdward a răspuns:

Google Chrome

| djacido a răspuns:

Google Chrome pentru ca nu poti instala Toolbar-uri si din cauza asta are o viteza uimitoare.

Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklș a răspuns:

Google

| MrWicked a răspuns:

FireFox e cel mai stabil si mai usor de folosit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comet bird

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Opera