| Gameru a întrebat:

Auziti putin cu origin.Mi-am facut cont si intru pe origin si imi zice ca sa imi trimita un mesaj pe email ca sa confrim ca sunt eu. Faza e ca nu imi trimite.Am facut de 2 conturi pe emailuri diferite si nu imi trimite ce sa fac Va rog dau funda sad

12 răspunsuri:
| Gas a răspuns:

Te-ai uitat si in folderul de spam?

| Gameru explică (pentru Gas):

Da de n ori sad

| Gas a răspuns (pentru Gameru):

Atunci mai asteapta poate ca sunt prea solicitate serverele lor si se misca mai greu.

| Gameru explică (pentru Gas):

De o sapt ma tot chinui omule sad

| Gas a răspuns (pentru Gameru):

Hm... incearca un mail de la o alta gazda. Incerc si eu acuma sa vad daca la mine merge. happy

| Gameru explică (pentru Gas):

Ok sa imi zici daca primesti big grin

| Gameru explică (pentru Gas):

Ca primesti funda

| Gas a răspuns (pentru Gameru):

Eu am creat acuma un cont cu o adresa de gmail, am primit mailul de confimare instant.

| Gameru explică (pentru Gas):

Eu cu email, ce imi are oare? sad

| Gameru explică (pentru Gas):

Fa si tu pe yahoo.com si dupa vedem.Ca pe gmail imi apare si mie

| Gas a răspuns (pentru Gameru):

Pe yahoo am deja un cont nu pot sa-mi mai creez altul.