| Radeas1 a întrebat:

AVG 2013 free are protectie in timp real? Sau e doar pentru scan?

3 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Avg e un antivirus slab. Bit defender e cel mai bun, e romanesc, are o versiune gratuita cu protectie in timp real.

| PopAdrian a răspuns:

Are si protectie in timp real. Daca introduci un stick cu virusi sau intri pe un site rau intentionat de avertizeaza imediat. Succes!

| Radeas1 explică:

Domne, eu zic ca daca vorbesti asa, nu are rost sa raspunzi la intrebare.Eu doar am intrebat daca are sau nu. Asa ca nu e nevoie sa comentezi mai mult.