| Bogdan_9316 a întrebat:

Azi am cumparat un CD sa-mi fac un Windows Xp, l-am bootat si pe stick!
Azi bag CD-ul sa-l instalez, la bootat si apoi imi da o eroare cu un ecran albastru : Session3_initialization_failed, nu stiu de ce... Sa nu fi-e bun CD-ul? L-am bootat depe stick, depe stick nu mi-a facut asa... Ce sa fac cu CD-ul? E pacat sa-l arunc, pot face ceva cu el.

2 răspunsuri:
| VladVladutz23 a răspuns:

Daca e CD-R poti sa-l transformi in disc de aruncat, iar daca e CD-RW, refoloseste-l.

| Andrey1346 a răspuns:

Poate la altcineva merge.