| AlecSxStudio a întrebat:

Azi am fost pana la o fata sa ii reinstalez windowsul si cand l-am aprins a aparut imaginea cu firma de la laptop si s-a blocat asa si am incercat de mai multe ori sa il stang si sa il aprind dar de fiecare data tot asa se intampla si cate o data nu mai aparea nimic. ramanea imaginea neagra. dar se auza cum pornesc toate pisele in el.
Ms Sper sa ma ajutati big grin

2 răspunsuri:
| BoierBibescu a răspuns:

Pai ai bagat cd bootabil in el? ti-a luat run-ul windowsului? adica intrebarea daca vrea sa boteze de pe el? ai intrebat-o daca a lovit laptopul? l-a scapat jos. explicate putin~!

| minteuandedouaori a răspuns:

Si eu la laptop am patit asa cand ti se blocheaza windowsul
eu il porneam dupa ceva timp si pornea normal
am laptop
ar trebui sal duca la service sa-i faca verificare costa doar 30 d elejbig grin