| LetsGoRomania a întrebat:

Salut,TPU.Am o problema, De curand mi-am luat un Laptop
HP Pavilion.Totul a mers bine pana cand azi dimineata cand l-am aprins mi s-a blocat cand pornea deci, Eu l-am pornit si a ramas blocat la imaginea neagra...Pot sa ii mai fac ceva? O reinstalare de windows? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Poate o intrare in "Safe mode" si apoi sa vezi ceva temperaturi. Daca zici ca e cumparat de curand mai simplu cu garantia pentru a nu avea surprize.

4 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Http://h10010.www1.hp.com/......c/document
deschide calculatorul si apasa F11 repetat imediat ca sa intri in ""HP Recovery Mode".

| Andrei123654789 a răspuns:

Am avut si eu la fel pe PC.Ai o problema la placa video din pacate, ai putea sa te duci cu el, ca tot e in garantie si le spui ca a venit stricat si ei il vor duce la sediu si il vor repara.

| LetsGoRomania explică:

Gata am rezolvat eu multumesc stlucian!