| Pirciulescu_Nicoleta_1995 a întrebat:

Am o problema cu laptopul si anume incarca doar atunci cand il deschid si bateria nu este calda.As vrea sa stiu daca e de vina bateria sau placa de baza pentru ca incarcatorul nu are nicio probleme si nici sursa de alimentare.

Răspuns Câştigător
| Petrica44 a răspuns:

Cauta in aceasta pagina, ca vei gasi solutia :
http://www.laptophelp.ro/......za%3F.html
Succes!

4 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Recomandarea ar fi sa mergi la un service! Cei de acolo vor sti exact ce e de facut si unde e problema. Pe viitor, urmareste si sfaturile de aici pentru intretinerea bateriei de laptop! Succes!
http://laptopnews.ro/intretinere-baterie-laptop.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca e din baterie, depinde cati ani are laptopul. Daca e mai vechi de 2-3 ani, sigur e bateria, nu mai tine, deci ar trebui inlocuita.

| Bratu_Mircea_1954 a răspuns:

Daca vrei sa iti schimbi bateria sau cauti un service bun pentru laptopul tau, intra pe www.voltamper.ro