| sisiucar a întrebat:

Bun deci,am un laptop Vaio.E ok,frumos, rapid ma rog...i-am dat un update si dupa nu mai merge internetul.Se conectează dar,nu merge pur si simplu nu se încarcă paginile.Ce sa fac? Internetul este foarte IMPORTAN pentru mine mai ales ca lucrez cu el.Va rog spuneti-mi ce sa fac? Am restartat si ruterul dar, nu merge... :'(

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca s-a intamplat asta dupa ce ai facut update, atunci : Restaureaza pc-ul la un moment anterior! Bafta!

3 răspunsuri:
| sisiucar explică (pentru lpavel):

Poti fi putin mai explicit daca te rog? Cum as putea sa il restaureze? PS : Multumesc ca ai raspuns!

| TurtleBeach a răspuns (pentru sisiucar):

Se referea la pc sa-l reformatezi

| lpavel a răspuns (pentru sisiucar):

Spune-mi ce windows ai si te voi ghida pas cu pas... PS : NU e vorba de reformatare!