| RahelSakamaki a întrebat:

Bun, deci telefonul meu e stricat și tableta ce o am nu are port pentru cartelă și n-am cum să configurez contul de WhatsApp căci și dacă introduc numărul de telefon n-am acces la telefon să văd codul ca e stricat! Și acces la alte telefoane n-am. Există vreo soluție să ma pot conecta cumva la WhatsApp? Deși cred ca nu! Și trebuie să imi repar telefon cât mai curând, dar totuși până mi-l repar am o posibilitate să pot accesa contul?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Nu exista alta solutie, iti trebuie musai telefonul.

| BogdanGab a răspuns:

Aici chiar nu stiu. Vezi si tu daca ai cunostinte care te pot ajuta sau roaga si tu pe cineva.