| AMa19 a întrebat:

Buna, aceasta este o intrebare pentru cei ce au cont pe tumblr. Acum 2 saptamani, mi-au fost stearsa poza de la profil si cea de coperta. Ceea ce nu inteleg eu este motivul, pentru ca nu aveau continut pornografil, obscen sau mai stiu eu ce. Ulterior am incercat sa pun alte cateva poze, insa niciuna dintre ele nu s-a aplicat. Cum as putea sa rezolv aceasta problema?

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Verifica-ti adresa de email pe care ai facut contul, ar trebui sa ai raspunsul acolo. happy