| anonim_4396 a întrebat:

Acum ceva vreme am vărsat suc pe tastatura și nu a mai mers. Am schimbat-o și azi din greseala din nou am vărsat în partea unde sunt numerele. Am închis repede laptopul și l-am șters cu un prosop. Am încercat butoanele și merg. Maine nu vor merge? Am motive sa ma îngrijorez? Chiar nu știu ce am putut sa fac...
Tasta îmi merge. Imi merg butoanele dar mie îmi este frica ca mâine nu va merge. Mulțumesc!

8 răspunsuri:
| Aimwork a răspuns:

E vorba de noroc aici. Depinde unde si ce ai atins. Nu cred ca putem noi sa-ti spunem mai mult decat timpul (aflii maine).
Insa un sfat iti pot da:
Mori de sete mai bine decat sa mai bei deasupra tastaturii! laughing

Bula
| Bula a răspuns:

Daca nu mai merge, atunci mai schimbi iarasi ceva.

Un sfat: tine sucul si bea-l in bucatarie, iar cu laptopul stai in camera. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Păi dacă apăs o tasta mi se apasă 0 sau se apasă singur...
Și nu mi mai merge ctr din partea stânga. Acum l-am oprit și îl las asa. Vad eu mâine

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Aimwork):

Păi acum ce taste apas, tot aiurea mi se apasă. Si ctr din partea stânga nu mi mai merge. Acum l-am oprit și vad eu mâine. Dacă nu asta e. E greseala mea... Si mi pare rau. Iau o alta tastatură din nou dacă nu...

| D3I3 a răspuns:

Bea mai puțin suc, dragă. Dacă nu e natural, în genere, numai bea. Alea de la magazin sunt pline de coloranți și otravă. Dacă e natural, mai bine ai bea la bucătărie. Prea mult în fața monitorului strică.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Am încercat azi dar nu mi mai merg deja multe taste din păcate. Oare a atins placa de baza sau doar tastatura? Unele îmi merg. Nu stiu ce sa fac. As lua alta dar ce ii zic la persoana care mi-a schimbat-o? Când aude ca din nou am vărsat suc pe ea zice că nu sunt normala. Si asa sunt supărată de mine vine sa mor. Mi-e ciuda de prostia mea. Am luat paharul și l-am pus pe frigider și dupa. Iarăși l-am pus pe masă. Cât de proasta sa fiu.

Bula
| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca functioneaza ninim o tasta, atunci probabil laptopul a scapat, se va schimba doar tastatura.
Vei fi abonata tipului de la service, cere-i reducere pentru en-gros... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Da funcționează unele. Păi e cineva care e prieten cu tati. Si nu mă ia bani dar nu știu ce sa ii zic. Mi-e și rușine