| andra0256 a întrebat:

Acum doua zile mi-am achizitionat o pereche de casti Samsung si merg foarte bine, se aude clar doar ca azi am observat ca in casca dreapta se aude mai incet decat in casca stanga. S-au defectat? Am avut inca o pereche de casti de la s4 si s-au defectat dupa ceva timp, dar au fost si roase si innodate de zeci de ori, deci e explicabil, insa nu si cu noile casti. Am avut grija de ele, nu le-am innodat. Si nici nu erau casti de-alea ieftine. Au costat 60 de lei. Va rog sa-mi raspundeti numai daca stiti sigur. Va multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In mai multe aplicatii face asa? Sau ai auzit doar intr-o melodie sau videoclip ca face asa si te-ai speriat?

| andra0256 explică (pentru anonim_4396):

Tot timpul.

| raduionut99 a răspuns (pentru andra0256):

In player-ul de muzica integrat nu exista o setare Adapt Sound cu care poti sa alegi urechea cea mai des folosita. posibil sa fi selectat casca stanga. Dezactiveaza Adapt sound si vezi daca problema mai apare.

| raduionut99 a răspuns:

Ce telefon ai?

| andra0256 explică (pentru raduionut99):

Samsung Galaxy S4 si il am de vreo 4-5 luni.