| anonim0006 a întrebat:

Acum un an am observat ca CD-urile si DVD-urile se citeau cu "intrerupere". Aceasta intrerupere consta in faptul ca daca bagam de exemplu un cd,nu il citea.Dar peste doua ziua,nu mai era nicio problema? M-am gandit sa instalez w8, dar nu mi-a placut si am revenit la w7.Mentionez ca unitatea optica este din noiembrie 2005, deci e foarte veche.Am incercat sa curat laserul cu un betisor uscat, dar tot nu citeste.As putea repara DVD-Romul?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU se poate repara, nici chiar la service!(adica se poate dar va costa ca unul nou) Trebuie schimbat! Bafta!