| Elena_7761 a întrebat:

Buna!Am activat iGoogle din greseala.Cum o anulez?FUNDA!

Răspuns Câştigător
| adrian_5886 a răspuns:

Dreapta jos(pagina de pornire clasica...sau ceva de genu)

4 răspunsuri:
| LEXYMAADUTZA a răspuns:

Si eu din greseala am activat igoogle dar ...am cautat si nu cred ca se poate da inapoi!sadDar este la fel ca si google

| Elena_7761 explică (pentru LEXYMAADUTZA):

Pe mine ma enerveaza. Dintr-o prostie am datsigh

| LEXYMAADUTZA a răspuns:

Mda...dar e la fel ca si google! Numai ca se cheama igoogle!laughing) Te rog da-mi si mie funda ca vreau si eu macar una!crying(

| meero a răspuns:

Buna Elena,

Cand intri in G+, sus in dreapta ai poza si o sagetuta. Dai click pe ea si alegi "Setarile contului". De acolo alegi "Ştergeţi profilul şi eliminaţi funcţiile Google+ asociate" si dupa "Şterge conţinutul din Google+", bifezi casuta "Obligatoriu..." si gata. Spor!