| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

Am cumparat o tastatura de gaming de pe eMAG, si cand ma joc cs, sau Euro truck simulator daca apas W, A, S si D nu mai merg doar daca le apas pe rand, care sa fie problema? Sau asa sa fie tastatura? sad

3 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Cred ca ai avut tu o tastatura defecta pana acum. Daca apesi doua taste o data, normal ca nu functioneaza. Trebuie sa apesi pe rand.

| Ciprianccdlcjmrx explică (pentru GdX):

In euro truck trebuie sa apesi mai mereu W, si A sau D sa virezi

| GdX a răspuns (pentru Ciprianccdlcjmrx):

Of, aia e combinatie de taste. Nu trebuie toate apasate orbeste o data, vezi ordinea in care trebuie sa le apesi.