| bombita a întrebat:

Am cumparat un Toshiba Satellite si vreau sa i instalez windows xp. Precizez ca am un cd cu programul dar nu este original. Cine ma poate ajuta cu un tutorial de instalare pentru prima data la un laptop nou. Am introdus cd ul si l-am lasat sa-si inceapa instalarea dar la un moment dat in apare o eroare si nu mai pot continua instalarea. Mersi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi CD-ul cu Windows XP defect sau unele laptopuri mai noi nu permit instalarea unor windowsuri mai vechi.

| bombita explică (pentru Salontanul):

Multumesc. Am reusit pana la urma sa-l instalez.