| mariazet45 a întrebat:

am deschis calculatoru si mi-a aparut un mesaj active diskop ricovery. va rog stiti cumva ce s-a intamplat? windowsu e abia instalat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, faci asa. Click dreapta p desktop - properties. Mergi la tab-ul desktop de sus, click apoi p customize desktop. Ai sus 2 taburi in feresatra care se deschide: general si web. Dai click p Web si o sa iti apara o lista acolo cu ceva bifat. active desktop sau ceva de genu. debifezi si dai ok. Ok apoi si la cealalta fereatra si Refresh p Desktop... pooop

1 răspuns:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da-i recovery acolo si gata. Nu-i nicio problema.