| Nataliaa2176 a întrebat:

Am doua boxe mari,pana acum mai aveam mici probleme, foarte rar,in sens ca se mai auzea un gajait, insa acum nu se mai aprind deloc! Se mai pot repara? Stie cineva care este problema?

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Logic, ori ce se poate repara, dar nu in fiecare caz merita sa repari un produs defect pentru ca ar putea sa coste mai mult sau echivalent cu pretul acelui produs. Daca imi dai detalii despre boxe, poate te pot ajuta.