| Bianca2896 a întrebat:

am facut incredibila greseala sa vars vin pe tastatura de la laptop si oricat am incercat sa o curat tot nu mai merg 2-3 taste. Cei care s-au confruntat cu situatii similare, ce-i de facut? Stiu ca ar trebui sa consult un specialist, dar pana atunci am nevoie de pareri. Si se pot inlocui tastele respective sau trebuie sa cumpar o tastatura noua?

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Cumperi o alta tastatura ieftina cu 30 de lei.

mira
| mira a răspuns:

Acum am citit cu mai multa atentie intrebarea ta.Este vorba despre laptop.Nu detin raspunsul.Un specialist te-ar putea ajuta.

| Admunssen a răspuns:

Numai inlocuind-o. Imi para rau pentru tine.

| 60Prof a răspuns:

Il duci la un atelier IT. si iti pune tastatura noua, sau daca te pricepi o poti schimba chiar tu. cel mai bine il duci undeva la reparat.

| Bianca2896 explică:

Si cam cat m-ar costa?