| anonim_4396 a întrebat:

am folost un progam care se numeste folder password protect si am uitat parola, nu stiu ce sa fac, era un folder important si acum nu mai potintra, va rog frumos sa am ajutati dau funda la orice raspuns pe care mi-l dati si sa ma ajute, va rog mult de tot :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intra in my computer, in partitia cu windowsul si dai click pe program files si ai acolo folderul(merge numai daca ai folosit programul) dar nu mai stiu cum se numea folderul ca am folosit si eu programul asta dar mai demult. sper ca reusesti sa afli parola.

1 răspuns:
| Creionash a răspuns:

Daca nu exista nicio optiune ca si,, am uitat parola" sau daca nu ti-o amintesti...nu prea stiu ce ai putea face...imi pare rau.