| anonim0006 a întrebat:

Am instalat acum cateva zile w7 si am constatat ca RAID controller nu are driver.M-am dus in Windows update si am dat instalare, dar nu se poate instala.Am mai instalat o data W&, dar tot nu se instaleaza driverul de la RAID controller.Cum pot sa instalez driverul daca nu stiu care este producatorul RAID-ului?

Răspuns Câştigător
| itsoft a răspuns:

Pai nu merge acela va trebui sa instalezi tu drivaru respectiv pentru placa de baza sau laptop