| Rynno a întrebat:

Buna
Am instalat de cateva luni Avast Pro si acum cateva zile am descoperit ca am catva virusi
Avast ii scaneaza si doar atat nu pot sa sterg virusi
Virusi imi apar cu eroare
Ce sa fac ca sa scap de virusi?
Imi ingreuneaza netul care si asa avea o viteza mica straight face
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ReusxD a răspuns:

Nu sunt bune avasturile!
Descarcă Nod32, cel mai bun ANTIVIRUS.

Download Link:
http://www.eset.ro/antivirus/free-download.php

Baftă!

| Rynno explică (pentru ReusxD):

Problema nu este alegerea unui antivirus bun pentru ca si avast este destul de bun, problema este cum scap de virusi?

| ReusxD a răspuns (pentru Rynno):

Avast îţi scanează numai PC de viruşi nu ţ-ii şi şterge.
I-ţi Nod32 cum am zis, ii scanează şi îi mănâncă pe pâine laughing

7 răspunsuri:
| pozeanimate a răspuns:

Autorun cauta pe site Microsoft
http://technet.microsoft.com/en-us/sysinternals/bb963902.aspx

si debifeazai apoi ii stergi cum doresti

| hummmer a răspuns:

Descarcă Malwarebytes, e gratis, opreşte net-ul de tot, fă o scanare cu Malwarebytes şi după aia scapă de gluma aia de antivirus şi ia-ţi un antivirus adevărat.

| Rynno explică (pentru hummmer):

Ce fel de antivrus, da-mi un exemplu
Am Malwarebytes si am scanat... na gasit nimic

| hummmer a răspuns:

Descarcă kaspersky şi scanează pc.Cu internetul oprit.

| jeek0 a răspuns:

Cumpara licenta daca vrei pro. este si gratuit, e destul de bun