| 6ix9ine a întrebat:

Am internet de la Romtelecom de vreo 4 ani și nu am schimbat routerul niciodata și îmi cade internetul mereu de vreo 10-20 ori pe zi.Stiti cumva ce are? Daca trebuie să îl schimb cat costa sa ii chem pe cei de la Romtelecom să îl schimbe?

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

Cei de la Romtelecom au obligatia sa-ti asigure functionalitatea serviciului. Suna la ei si reclama problema. E datoria lor sa remedieze orice problema. N-ar trebui sa platesti nimic pentru asta.

| 6ix9ine explică (pentru Lioana):

Mulțumesc frumos pentru raspuns?

1 răspuns: