| bulinutzapisicutza a întrebat:

am o camera web Chicony dc 4120. am bagat usb-ul in unitate dar nu mi se aprinde beculetul de web, dar cd de instalare merge fara problema. am incercat sa mut mufa usb unde se potrivea in unitate in speranta sa mearga si degeaba!
ce pot sa fac in situatia asta? recunostintza mea :d pentru cine ma ajuta sad

1 răspuns:
| Gabryel32 a răspuns:

Baga in alte porturi usb/mergi la un prieten sa vezi daca nu e portu de a pc stricat. Poate e stricata camera. O zi buna!