| Lady a întrebat:

happy

Am o intrebare.:
Am modificat o poza in PhotoShop, iar dupa ce am salvat`o nu se mai deschide cu nimic altceva decat PhotoShop.sad
O pot transforma in format JPEG?(momentan este in format Adobe Photoshop Image-asa imi scrie cand dau la proprietati)

Astept solutii!
Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deschide-o din nou in photoshop si da-i "save as" vezi ca ai o lista intreaga de extensii de acolo poti selecta JPEG BMP sau ce doresti happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cred ca daca o redenumesti cu. jpg o poti deschide. Nu cred sa fie probleme. Succes!

| calubalan a răspuns:

Incearca cu optiunea

| Silviu_7167 a răspuns:

Schimba-i extensia in. jpg direct din nume.

| Lady explică:

Am rezolvat!`.:*

Multumesc mult pentru` ajutor.:*

| necunuscutul a răspuns:

La fel ca danna
Dai file->save as. Sub "File name" ai "Format" si cauti acolo JPEG

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,

Am si eu aceeasi problema, am incercat ce ati spus voi pe aici dar tot nu merge sa salvez jpeg.Problema la mine e ca eu nu mai am in lista de la format jpeg si nu stiu cum sa fac sa il am la loc

| danna_5306 a răspuns:

Dai file->save as. Sub "File name" ai "Format" si cauti acolo JPEG

| radone a răspuns:

Se poate salva in jpeg. Verifica daca imaginea e pe 8 bit (in image/mode) daca nu pune pe 8 bit, apoi poti salva jpeg.
spor happy, Radu