| Anonimity a întrebat:

Buna,am o mare problema, m-am saturat de cum arata meniul principal al samsungului meu S5230.As dori sa ii schimb tema.Stie cineva de unde pot descarca teme pentru el? Va rog, daca schimb tema il pot strica? adica tema inplica si boot loaderul? Lam mai stricat o data schimbandui softul...

Răspuns Câştigător
| angelicsin a răspuns:

Nu stiu daca asta e ceea ce cauti sigur http://www.mpbus.net/Samsung-S5230-2025/Themes/download-0-1-0.htm

nu cu astea nu cred, dar daca vrei o schimbare totala la UI atunci aia cred ca implica o resoftare cu un Firmware editat

| Anonimity explică (pentru angelicsin):

Da,las resofta dar mi-e frica ca il stric iarasi, de abia l-am reparat

| angelicsin a răspuns (pentru Anonimity):

Uite oidee vind-l mai pune bani si i-ati ceva cu android si poti sa iti personalizezi interfata dupa bunul tau plac fara frica de a strica ceva

| Anonimity explică (pentru angelicsin):

Mda,asa e
Vad ca te pricepi...Sti cumva daca pe ubuntu pot rula si programe de windows?

4 răspunsuri:
| angelicsin a răspuns:

Http://www.mpbus.net/Samsung-S5230-2025/Themes/download-0-1-0.htm

nu stiu daca asta e exact ceea ce cauti dar marog