| LillyCullen a întrebat:

Buna^^.Am o problema.Aseara am dat laptop-ul pe Shut Down ca de obicei.Doar ca am inchis clapeta. Apoi am deschis-o pentru ca am vazut ca nu s-a oprit.Si apoi totul a decurs bine si s-a inchis. Apoi dimineata, cand l-am deschis m-a intrebat daca vreau sa-l pun pe force shut down deoarece aseara nu s-a oprit.Si am dat cancel.Si am stat putin pe el.Dar cand sa-l inchid nu ma lasa.
Nici sa dau restart,nici log off, nici lock, ci doar sleep.Dar nu stiu ce sa fac ca sa mearga sa-i dau shut down.Multumesc.Fundita^^

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe Sleep si dupa aceea va merge Shut Down.

| LillyCullen explică (pentru anonim_4396):

Pai l-am dat de mii de ori.