| AylinS a întrebat:

Am o problema cu calculatorul, cand incerc sa incarc poze pe diferite site-uri de socializare imi dispare pur si simplu browserul(mozilla, opera, sau atunci cand incerc sa salvez niste poze(editate) nu mi se salveaza nicaieri in calc, nici macar nu-mi apare fereastra aceea in care sa aleg unde salvez pozele. Ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| anca_3211 a răspuns:

S-ar putea sa ai virusi, ia fa-i un test online : http://www.bitdefender.com/scanner/online/free.html, asta daca nu ai antivirus pe computer.