| Miu_Stefan_1999 a întrebat:

Am o problema cu Facebook. Cand incerc sa fac poza mare, dupa cateva secunde revine in pozitie mica si nu pot vedea mai departe pozele dintr-un album. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Facebook nu accepta poze de rezolutii foarte mari! Nu stiu care e rezolutia maxima acceptata dar se pare ca tu te confrunti cu problema asta!

| Miu_Stefan_1999 explică (pentru lpavel):

Alti oameni se pot uita pe poze dar eu nu pot sa ma uit nici pe pozele mele. sad

| lpavel a răspuns (pentru Miu_Stefan_1999):

Daca nu te poti uita la niciunul atunci e altceva... ia incearca sa te loghezi cu un alt browser!

| Lioana a răspuns:

Incearca sa intri de pe alt PC! Daca acolo nu ai probleme inseamna ca s-a virusat calculatorul. Daca si acolo ai aceeasi problema inseamna ca e ceva in neregula cu contul tau si ar fi bine sa-i contactezi pe cei de la Facebook pentru o solutie.