| andi07 a întrebat:

Buna am o problema cu fb grava adica daca intru de pe intrenet explorer dupa ce deblochez multe pop chestii se incarca pagina....problema e ca nu inteleg dc cand intru pe google chrome nu vrea sa incarce pagina, adica apare scriusul de la pagina fara imagine si intr o dezordine totala, funda pentru cine ma ajuta sa l fac sa incarce imaginile si sa arate normal pagina

1 răspuns:
| RoseOfTheFire a răspuns:

Si asta ti se pare tie ca ar fi o problema grava lol lasa facebook-ul frate si mai iesi afara la aer curat.