| gabicostil a întrebat:

Buna am o problema cu modemul meu 3g(digi,Huawei)cand vreau sa ma conectez imi apare eroarea asta:the operation could not finish because it could not start the remote access connection manger service in time, ce trebuie sa fac. funda daca imi dați rezolvarea buna

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Start in casuta de cautare scrie Services -> click pe rezultat si deschide serviciul. Aici cauta liniile
- Plug and Play
- Remote Access Auto Connection Manager
- Remote Access Connection Manager
- Telephony
Toate trebuiesc pornite pe rand in felul -> click dreapta pe primul serviciu ( ) ->Properties -> tabul General -> la Startup type, selecteaza Manual -> click Apply apoi click Start. Asa faci cu fiecare serviciu in parte.