| jubike a întrebat:

BUNA! Am o problema cu pc`ul si nu stiu de la ce ar putea fi ma puetti ajuta va rog? Dupa ce aprind pc`ul dupa 5 minute se restearteaza singur se opreste complet si se reaprinde singur. Azi ascultam muzica pe youtube cand mi s`a orpti monitorul iar boxele se blocasera si faceau foarte urat dar unitatea mergea. L`am oprit si l`am aprins dupa 2 minute, nici nu s`a aprins bine ca s`a oprit singur si s`a reaprins! Multumesc anticipat!:*

2 răspunsuri:
| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Stiu care e problema, s-a virusat. si al meu a fost asa.era extrem de virusat de la anumite jocuri, du-l la un om care se pricepe. la un reparator, du unitate-a sa o curete de virusi, ca altfel nu se mai repara, al meu era plin de virusi, se aprindea 1 minut, se stingea, m-a costat in jur de 150 de lei, dar al meu. era la fel ca al tau. fa ce am spus. e mult mai util, asa plus ca poti sa il rogi sa nu steagra poze, si iti paga si program anivitus

| Diana769 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si am reinstalat windows-ul si apoi mi-a mers. La mine s-a blocat prima data cand eram pe Facebook. Incepuse un suet taitor din boxe, si apoi ecranul se facea ba in culori, ba negru, si nu isi mai revenea asa ca i-am dat restart. Si de atunci se tot restarta sau se inchidea singur, si cand se deschidea imi cerea sa dau restore, adica sa stearga toate programele si tot ce era instalat de mine etc.
Gaseste pe cineva sa iti bage alt windows sau sa il reinstaleze.