| iustinprogramatoru12 a întrebat:

Am o problemă cu senetul de la calculator! Tocmai ce mi-am instalat Windows 7 Ultimate pe 32 de biți.Am cumpărat boxe noi,am încercat să instalez driverele, dar nu mă lăsa deoarece erau ultimul model.Din calculator am încercat toate variantele. Poate fi din BIOS? Dau fundiță pentru cel mai bun răspuns

3 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Nu are nicio treaba BIOS-ul, trebuie sa instalezi driverele de la placa audio, iti recomand sa folosesti programul asta http://download.drp.su/DRPSu13-Lite.exe

| Caataa a răspuns:

Nu e de la bios, descarca programul 3DP CHIP si acolo iti arata toate driverele si dai pe driverul de sunet si se deschide o fila si alegi pe ce windows vrei driverul funda?

| iustinprogramatoru12 explică (pentru Caataa):

Am ultimul model.Nu le mai pot instala